Apie projektą

Pastatai

Naujam gyvenimui prikeliami du pastatai – Gedimino pr. 37 gatvės korpusas ir kiemo korpusas.

Gedimino pr. 37 gatvės korpusas statytas 1901 metais pagal inžinieriaus V. Gorskio projektą, vėliau tris kartus modifikuotas pagal A. Filipovičiaus Duboviko projektą: pirmame aukšte buvo įrengtos parduotuvėlės bei butai. Vidinio kiemo korpusas statytas 1912 metais – tuo metu buvo planuojamas 4 aukštų pastatas su mansarda, tačiau buvo pastatytas 3 aukštų pastatas su mansarda. Namas vėliau, XX amžiaus antroje pusėje, buvo pertvarkomas.

Šiuo metu pastatai kapitališkai renovuoti derinant istorinį paveldą ir šiuolaikinio žmogaus poreikius – iki smulkiausių detalių atnaujintas istorinis fasadas ir prabangiai įrengtos laiptinės, naujai pastatyti liftai, grindinis šildymas, numatyta rekuperacinė sistema, dideli ir puikiai garsą izoliuojantys langai, aukštos lubos, balkonai kiekviename bute – tai leis jausti maksimalų komfortą gyvenant čia.

Vieta

Gyvendami čia būsite visko apsuptyje, tačiau kartu galėsite mėgautis ir ramybe namuose.

Vos už 50 metrų – Lukiškių aikštė, čia pat ir artimiausios kavinės, restoranai. Malonaus pasivaikščiojimo atstumu įsikūrę daugybė teatrų, parduotuvių, muziejų. Taip pat aktyvesnio laisvalaikio mėgėjams bus aktualu tai, kad Neries krantinę pasieksite vos už poros šimtų metrų, iki Vingio parko – kiek mažiau nei 2 km.  

map

Kokybė

Projekto vystytojas – UAB „Pirklių klubas“ – jau užsitikrino gerą savo vardą 2010–2011 metais pristatydamas Vilniui restauruotą Pirklių klubo pastatą su verslo centru.

Dirbdami ties Gedimino pr. 37 pastatų renovavimu savininkai dėjo visas pastangas į išskirtinę kokybę ir ilgaamžiškumą. Būtent dėl to statybai pasirinktos tik patikrintos ir patikimos medžiagos. Ypatingo kruopštumo reikalaujantys fasado atkūrimo darbai buvo atlikti ilgametę patirtį turinčių restauravimo meistrų.

Su technine projekto informacija galima susipažinti čia

Daugiau informacijos apie projekto vystytoją - https://pirkliuklubas.lt